Miło nam poinformować, że od kilku dni jesteśmy pierwszym oficjalnym przedstawicielem firmy Rapport London. Firma ta produkuje wysokiej klasy rotomaty oraz pudełka kolekcjonerskie. Została założona w 1898 roku w Londynie przez Maurice’a Rapport i do dzisiaj pozostaje w rękach rodziny Rapport. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z niesamowitą dbałością o detale. Elementy użyte do ich wyrobu to wysokiej klasy drewno jak orzech, mahoń czy wiśnia oraz aluminium, stal i hartowane szkło. Istnieje również możliwość zamówienia rotomatu lub pudełka w wykończeniu z włókna węglowego. Wszystkie rotomaty są zaopatrzone w zasilanie sieciowe oraz bateryjne. Można dowolnie ustawić funkcję silniczka – lewo, prawo bądź obustronny, kręcenie stałe bądź z przerwami. Pudełka drewniane są wyposażone w aksamitna wyściółkę oraz chowane zawiasy stalowe. Każdy produkt podlega dwuletniej gwarancji producenta.

Dostępne są rotomaty na jeden, dwa, cztery zegarki oraz gabloty na sześć a nawet kilkanaście zegarków. Pudełka występują w wersjach na osiem bądź dwanaście czasomierzy.

Jesteśmy dumni z możliwości zaprezentowania Państwu produktów tej firmy. Ekskluzywne, ręcznie wykonywane wyroby są prawdziwymi dziełami sztuki użytkowej. Taki „mebelek” będzie na pewno wspaniałym podsumowaniem każdej kolekcji zegarków.

Produkty Rapport są dostępne bezpośrednio w naszym salonie na ul Sławkowskiej w Krakowie bądź w naszym sklepie internetowym

Tags: , , ,

Dodaj komentarz

*