W tym roku na targach SIHH w Genewie przedstawiono zmodernizowaną kolekcję zegarków Portofino. Całe stoisko IWC zostało odpowiednio dostosowane aby wewnątrz stworzyć klimat Portofino. Portofino jest małym włoskim miasteczkiem rybackim i ośrodkiem turystycznym położonym w prowincji Genua na włoskiej Riwierze. To małe portowe miasteczko jest uznawane za jedno z najpiękniejszych miejsc Morza Śródziemnego.

Nowe zegarki Portofino są dostępne w czterech wersjach: Hand Wound Eight Days, Portofino Dual Time, Portofino Chronograph Automatic i Portofino Automatic. Zegarki różnią się średnicą – od 40 mm do 45 mm. Automatic ma 40 mm, 42 mm Chronograph i Dual Time i  Hand Wound Eight Days występują w kopercie 45 mm.  Słynny włoski szewc Santoni na potrzebę linię Portofino stworzył kolekcję ręcznie szytych i barwionych pasków z aligatora.

Nowe modele Portofino mają klasyczny i elegancki wygląd. Pojawią się w sprzedaży za kilka miesięcy. Już teraz można oglądac zdjęcia oraz specyfikację w naszym sklepie internetowym.

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz

*