Omega LadymaticW 2011 roku linia Ladymatic zaprezentowana po raz pierwszy w 1955 doczekała się godnej kontynuacji. Zegarki wchodzące w skład linii Ladymatic bazują na 34mm polerowanej kopercie z ceramicznym pierścieniem, umieszczonym pomiędzy zewnętrzną (charakterystyczne „fale”) a wewnętrzną częścią koperty. Czasomierze dostępne są w 18ct złocie (różowym lub żółtym) albo w stali. Pierścień w zależności od wybranej wersji – jest polerowany lub wysadzany diamentami. Podobnie sprawa ma się z dokręcaną koronką (wysadzana diamentem lub polerowana z logo OMEGA). Dekiel został przeszklony szafirowym szkiełkiem, które pozwala na podziwianie mechanizmu.

Werk „napędzający” zegarki Ladymatic, to kaliber 8520/8521 (z wychwytem współosiowym). Każdy mechanizm wyposażono w ekskluzywną, krzemową (Si 14) sprężynę włosową, która zapewnia większą wytrzymałość i odporność na wstrząsy oraz wpływ środowiska zewnętrznego. Egzemplarze z nowej linii posiadają certyfikat chronometru (gwarantujący dużą dokładność chodu) i zostały objęte czteroletnią gwarancją.

Na tarczy (z masy perłowej lub lakierowana, czarna) umieszczono jedenaście indeksów wykonanych z diamentów osadzonych w złocie. W drugim wariancie na tarczy króluje prostota, a co za tym idzie – brak indeksów. Na 3 godzinie zlokalizowano okienko pokazujące datę. Wskazówki (polerowane, z 18ct złota) wypełniono białą substancją Super-LumiNova. Zegarki OMEGA Ladymatic dostępne są na bransoletach (wykonanych z takiego materiału jak koperta) lub na pasku ze skóry aligatora.

Można śmiało stwierdzić, że  w końcu kobiety poszukujące ekskluzywnego zegarka mechanicznego najwyższej klasy mają ułatwiony wybór. Czasomierze będą dostępne w najbliższym czasie. Można je już natomiast zamawiać w naszym sklepie internetowym

Tags: , ,

Dodaj komentarz

*