Hour Vision BlueNowy zegarek Omega to specjalna edycja znanego modelu De Ville Hour Vision. Cechą charakterystyczną zegarka są boczne przeszklenia i niebieska tarcza ze szlifem słonecznym.

Hour Vision Blue powstał by wesprzeć – wraz z aktorem Danielem Craigiem – ORBIS International, międzynarodową organizację pomagającą w walce z możliwą do wyleczenia ślepotą.

Mierząca 41mm stalowa koperta skrywa niebieską tarczę, okienko daty (na godz. 3), pokryte 18ct białym złotem wskazówki i nakładane indeksy. Czasomierz bazuje na dobrze znanym kalibrze 8500. Mechanizm z automatycznym naciągiem pozwala na niezależną zmianę nastawu wskazówki godzinowej, co z pewnością docenią osoby często będące w podróży. Pracę werku można podziwiać przez przeszklony szafirowym szkiełkiem, dokręcany dekiel. Całość dostarczana jest na czarnym, skórzanym pasku. Hour Vision Blue jest wodoodporny do 100 metrów i posiada certyfikat chronometru.

Współpraca z ORBIS International

W ciągu najbliższych 4 lat OMEGA wesprze ORBIS International kwotą (minimum) miliona dolarów. Organizacja działa non-profit w ponad 88 krajach świata i do tej pory wyszkoliła ponad 250.000 pracowników służby zdrowia. Od 1982 roku materiały i sprzęt, który dostarczył Orbis International wykorzystano do leczenia ponad 12 milionów ludzi na świecie. Zegarek można już zamawiać w naszym sklepie internetowym pod TYM ADRESEM jednak będzie on dostępny prawdopodobnie od kwietnia tego roku. Referencja nowego modelu to 431.33.41.21.03.001

Tags: , , ,

Dodaj komentarz

*