Tomek on Wrzesień 20th, 2011

16. października tego roku o godz. 19 w Teatrze im. Juliusza Słowackiego odbędzie się wydarzenie na które z dumą zapraszamy. Aukcja Zegarka Papieskiego oraz kilkunastu innych znamienitych czasomierzy jest dla nas wszystkich momentem specjalnym.

Spotkajmy się w dniu który jest 33 rocznicą wyboru Karola Wojtyły na Papieża.

Pokażmy całej polsce, pokażmy całemu światu że zegarek to nie tylko urządzenie odmierzające czas, pokażmy że zegarek to nasz przyjaciel i strażnik, strażnik naszego trwania i przemijania. Zegarek to ukochany przedmiot, MIGICZNY PRZEDMIOT!

Zegarek Papieski przekazany na naszą aukcję przez Jana Pawła II jest niezwykłej rzadkości egzemplarzem. Został on wykonany w manufakturze zegarmistrzowskiej na specjalne zlecenie Rycerzy Zakonu Maltańskiego na 80 urodziny Ojca Świętego. Ten niezwykły przedmiot został zamówiony w limitowanej edycji, w której każdy jest oznakowany indywidualnym numerem. Numer naszego zegarka to 251. Zegarek jest pozbawiony wskazówek, upływ czasu wskazuje perła poruszająca się po obwodzie tarczy. Na takie rozwiązanie konstruktorzy zegarków decydująsię nieczęsto i tylko w przypadku rzadkich, limitowanych edycji zegarkowych. Na tarczy zegarka osadzona jest kolekcjonerska złota moneta o wadze 10 gramów wybita w roku 2000, również z okazji 80 urodzin Papieża. Do zegarka dołączone jest zdjęcie z osobistym podpisem Jana Pawła II złożonym w roku 2003. Papież przekazując zegarek, poprosił, aby dochód z licytacji został w całości przekazany na potrzeby szkoły Św. Tereski w Rabce. Zwycięzca licytacji stanie się więc nie tylko właścicielem niezwykłego zegarka i fotografii, ale też będzie realizatorem woli i prośby Jana Pawła II. Prośby o pomoc drugiemu człowiekowi, o co tak bardzo zabiegał nasz kochany Papież przez całe swoje życie.
Oprócz Zegarka Papieskiego na aukcji pojawi się 12 zegarków najlepszych producentów m.in. IWC Schaffhausen, Omega, Frederique Constant, Maurice Lacroix czy Longines. Są to specjalnie wybrane rarytasy kolekcjonerskie.

Tutaj -> Katalog Aukcyjny

Tags: ,

IWC Regulateur TourbillonZegarkiem który trafił do nas ostatnim czasem zachwycają się wszyscy – klienci którzy tylko odbierają zegarki z serwisu, pasjonaci zegarkowi czy miłośnicy pięknych rzeczy jak i cały zespół obsługi wraz z zegarmistrzami. Faktem jest, że nie można obok zegarka Regulateur Tourbillon przejść obojętnie. Jest to arcydzieło mechaniki precyzyjnej. Skrywa w sobie mechanizm z własnej manufaktury który swą bazę zawdzięcza mechanizmom zegarków kieszonkowych. W hołdzie historii zegarmistrzostwa jest on nakręcany ręcznie. Jednocześnie wzbogacony jest o jedną z najciekawszych a na pewno najbardziej misterną komplikację jaką wynaleziono w historii zegarmistrzostwa – Tourbillon. Bezpośrednie tłumaczenie z języka francuskiego oznacza trąbę powietrzną i jest to najlepsze określenie tego co widzimy przez specjalnie wycięte okienko tarczy. Tourbillon to obrotowa klatka zawierająca balans zegarka wraz z wychwytem. Celem obrotu całej tej konstrukcji jest niwelowanie wpływu grawitacji na niesymetrycznie wyważony mechanizm balansu, co skutkuje zwiększeniem precyzji chodu zegarka. Zegarki z taką komplikacją zwyciężają w większości konkursów na najdokładniejsze odmierzanie czasu. Jakby tego było mało zegarek ten został wytworzony ręcznie w bardzo limitowanej edycji. Jedynie 100 sztuk zostało pieczołowicie złożonych w Schaffhausen. Każdy zegarek posiada grawerowany numer oraz specjalny certyfikat z podpisem głównego szefa marki IWC. Przy zakupie jest również wypisywany certyfikat z imieniem i nazwiskiem kupującego którego kopia trafia do akt centralnych szwajcarskiej firmy. Sama koperta wykonana jest w przypadku tego egzemplarza z platyny próby 950. Zapięcie na klips również wykonane jest z tego szlachetnego kruszcu. Patrząc na ciągły wzrost cen metali szlachetnych cena tego zegarka która większości ludziom wydaje się astronomiczna jest de facto atrakcyjna. Jeśli szukamy czegoś unikalnego chcemy ulokować pieniądze w zegarek i pragniemy aby jak najmniej tracił on na wartości czasomierz IW544601 Regulateur Tourbillon jest doskonałym pomysłem. Warto dodać, że wyłącznie w naszym salonie mają Państwo możliwość zobaczenia i zakupu tego zegarka. Warto przyjść i zobaczyć na własne oczy na czym polega fenomen zwany Tourbillon. Zapraszamy!

Tags: , , ,

Tomek on Kwiecień 5th, 2011

W tym roku na targach SIHH w Genewie przedstawiono zmodernizowaną kolekcję zegarków Portofino. Całe stoisko IWC zostało odpowiednio dostosowane aby wewnątrz stworzyć klimat Portofino. Portofino jest małym włoskim miasteczkiem rybackim i ośrodkiem turystycznym położonym w prowincji Genua na włoskiej Riwierze. To małe portowe miasteczko jest uznawane za jedno z najpiękniejszych miejsc Morza Śródziemnego.

Nowe zegarki Portofino są dostępne w czterech wersjach: Hand Wound Eight Days, Portofino Dual Time, Portofino Chronograph Automatic i Portofino Automatic. Zegarki różnią się średnicą – od 40 mm do 45 mm. Automatic ma 40 mm, 42 mm Chronograph i Dual Time i  Hand Wound Eight Days występują w kopercie 45 mm.  Słynny włoski szewc Santoni na potrzebę linię Portofino stworzył kolekcję ręcznie szytych i barwionych pasków z aligatora.

Nowe modele Portofino mają klasyczny i elegancki wygląd. Pojawią się w sprzedaży za kilka miesięcy. Już teraz można oglądac zdjęcia oraz specyfikację w naszym sklepie internetowym.

Tags: , , , ,

Tomek on Kwiecień 4th, 2011

Haute horlogerie czyli tzw wielkie zegarmistrzostwo to idealne określenie wspaniałego zegarka IWC Schaffhausen Perpetual Calendar. Klasyczny wzór zegarka, który oferuje niepowtarzalną mechaniczną wirtuozerię. Zamknięty w eleganckiej złotej kopercie o wielkości 44,2 mm, bardzo precyzyjny mechanizm IWC z funkcjami wskazań: wiecznego kalendarza, fazy księżyca, i informacją o rezerwie naciągu sprężyny, tak jak wszystkie czasomierze z tej manufaktury zapewnia niepodważalną dokładność.

Własnej konstrukcji mechanizm, z uznanym systemem automatycznego naciągu typu Pellaton, zapewnia wyjątkowo długą – siedmiodniową rezerwę chodu, która powinna zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

Fazy księżyca w zegarku „Portuguese Perpetual Calendar” są najdokładniejszym stworzonym mechanizmem spośród wszystkich naręcznych i przenośnych zegarków – jednostajny ruch po „niebiańskiej arenie” w górnej części tarczy zegarka gwarantuje, że 577,5 lat upłynie zanim wskaźnik zbłądzi o jeden dzień, z aktualnej fazy księżyca.

Zegarek dostępny jest w wersji koperty z czerwonego lub białego złota (niebieska tarcza) . Posiada sferyczne szafirowe szkło, z powłoką antyrefleksyjną, dodatkowo podkreślające elementy układu wskazań. Dekiel koperty wykonany jest także ze szkła szafirowego umożliwiającego podziwianie pracy mechanizmu. Zegarek „Portuguese Perpetual Calendar” jest dowodem na to, iż miłośnicy zegarków, chcąc posiadać zegarek ze wskazaniami wiecznego kalendarza, nie muszą wcale rezygnować z innych najwyższych wymagań co do mechanizmu czasomierza.

Inwestycja w tego typu zegarek może się opłacać patrząc na tendencję wzrostu cen u wielu producentów zegarków. Jest to przedmiot który śmiało można traktować jako dzieło sztuki. Zapraszamy do naszego salonu na ul. Sławkowskiej aby przymierzyć ten wspaniały czasomierz i odkryć wspaniały świat zegarków IWC Schaffhausen.

Tags: , , , , , ,

Kuba on Luty 11th, 2011

Omega LadymaticW 2011 roku linia Ladymatic zaprezentowana po raz pierwszy w 1955 doczekała się godnej kontynuacji. Zegarki wchodzące w skład linii Ladymatic bazują na 34mm polerowanej kopercie z ceramicznym pierścieniem, umieszczonym pomiędzy zewnętrzną (charakterystyczne „fale”) a wewnętrzną częścią koperty. Czasomierze dostępne są w 18ct złocie (różowym lub żółtym) albo w stali. Pierścień w zależności od wybranej wersji – jest polerowany lub wysadzany diamentami. Podobnie sprawa ma się z dokręcaną koronką (wysadzana diamentem lub polerowana z logo OMEGA). Dekiel został przeszklony szafirowym szkiełkiem, które pozwala na podziwianie mechanizmu.

Werk „napędzający” zegarki Ladymatic, to kaliber 8520/8521 (z wychwytem współosiowym). Każdy mechanizm wyposażono w ekskluzywną, krzemową (Si 14) sprężynę włosową, która zapewnia większą wytrzymałość i odporność na wstrząsy oraz wpływ środowiska zewnętrznego. Egzemplarze z nowej linii posiadają certyfikat chronometru (gwarantujący dużą dokładność chodu) i zostały objęte czteroletnią gwarancją.

Na tarczy (z masy perłowej lub lakierowana, czarna) umieszczono jedenaście indeksów wykonanych z diamentów osadzonych w złocie. W drugim wariancie na tarczy króluje prostota, a co za tym idzie – brak indeksów. Na 3 godzinie zlokalizowano okienko pokazujące datę. Wskazówki (polerowane, z 18ct złota) wypełniono białą substancją Super-LumiNova. Zegarki OMEGA Ladymatic dostępne są na bransoletach (wykonanych z takiego materiału jak koperta) lub na pasku ze skóry aligatora.

Można śmiało stwierdzić, że  w końcu kobiety poszukujące ekskluzywnego zegarka mechanicznego najwyższej klasy mają ułatwiony wybór. Czasomierze będą dostępne w najbliższym czasie. Można je już natomiast zamawiać w naszym sklepie internetowym

Tags: , ,

Tomek on Luty 2nd, 2011

Hour Vision BlueNowy zegarek Omega to specjalna edycja znanego modelu De Ville Hour Vision. Cechą charakterystyczną zegarka są boczne przeszklenia i niebieska tarcza ze szlifem słonecznym.

Hour Vision Blue powstał by wesprzeć – wraz z aktorem Danielem Craigiem – ORBIS International, międzynarodową organizację pomagającą w walce z możliwą do wyleczenia ślepotą.

Mierząca 41mm stalowa koperta skrywa niebieską tarczę, okienko daty (na godz. 3), pokryte 18ct białym złotem wskazówki i nakładane indeksy. Czasomierz bazuje na dobrze znanym kalibrze 8500. Mechanizm z automatycznym naciągiem pozwala na niezależną zmianę nastawu wskazówki godzinowej, co z pewnością docenią osoby często będące w podróży. Pracę werku można podziwiać przez przeszklony szafirowym szkiełkiem, dokręcany dekiel. Całość dostarczana jest na czarnym, skórzanym pasku. Hour Vision Blue jest wodoodporny do 100 metrów i posiada certyfikat chronometru.

Współpraca z ORBIS International

W ciągu najbliższych 4 lat OMEGA wesprze ORBIS International kwotą (minimum) miliona dolarów. Organizacja działa non-profit w ponad 88 krajach świata i do tej pory wyszkoliła ponad 250.000 pracowników służby zdrowia. Od 1982 roku materiały i sprzęt, który dostarczył Orbis International wykorzystano do leczenia ponad 12 milionów ludzi na świecie. Zegarek można już zamawiać w naszym sklepie internetowym pod TYM ADRESEM jednak będzie on dostępny prawdopodobnie od kwietnia tego roku. Referencja nowego modelu to 431.33.41.21.03.001

Tags: , , ,

Tomek on Listopad 24th, 2010

Polpora 2010W grudniu tego roku w naszym salonie pojawią się długo oczekiwane nowości firmy Polpora. Te ściśle limitowane czasomierze można będzie zakupić tradycyjnie oraz poprzez nasz sklep internetowy pod TYM ADRESEM. Cztery zegarki będą znacznie różniły się od tego co produkowano wcześniej. Oprócz samego wyglądu warto zaznaczyć, że mechanizmy w nich  zastosowane to wysokiej klasy werki marek Sellita oraz Soprod specjalnie modyfikowane i zdobione dla tych modeli.

DUET to najbardziej zaawansowany technologicznie model z oferty Polpory. Posiada nie tylko dwa uzupełniające się datowniki (ukazujące dzień tygodnia w języku polskim oraz aktualną datę), ale również wskazanie rezerwy chodu.
Zastosowane na eleganckim cyferblacie elementy, nawiązują do rozwiązań znanych z poprzednich modeli kolekcji. Także niklowane i niebieskie wskazówki, pozostawione zostały w niezmienionym kształcie. Tym samym, łatwo przyporządkować wizualnie Duet do kolekcji „Impresje Jazzowe”. Bogato zdobiony, automatyczny werk Soprod w wersji Premium Soigné (Regulacja chodu odbywa się w 4 lub 5 pozycjach, w zależności od producenta. Soigné – wyjątkowo bogato zdobione wersje werków. Szlify genewskie, ślimakowe, perłowe, bogato wykończone mostki i niebieskie śruby są charakterystyczne dla tych wersji kalibru), znalazł miejsce w nowo skonstruowanej kopercie o średnicy 40mm. Model wykonany jest ze stali szlachetnej serii 316L i wyposażony w dwa antyrefleksyjne szafirowe szkiełka. Dolne przeszklenie pozwala na obserwację chodu kalibru. Zaś sygnowana logo koronka umożliwia wygodną zmianę ustawień. Dopasowany do kształtu koperty pasek ze skóry krokodyla i tradycyjne zapięcie zapewniają wygodne noszenie zegarka. Duet jest wodoszczelny do 5ATM (50m).

DUET – informacje techniczne:

Mechanizm: Soprod 9060 Premium Soigné Automatic; bogato zdobiony werk i rotor
Funkcje: polskojęzyczny datownik, wskazania rezerwy chodu
Tarcza: mat jedwabisty / szlif rowkowy; wskazówki feuille, niklowane i lakierowane
Koperta: polerowana, wykonana ze stali nierdzewnej 316L; wytłaczana koronka, średnica bez koronki 40mm
Szkiełko: szafirowe z antyrefleksem
Pasek: ze skóry krokodyla
Wodoszczelność: 5 ATM
Limitacja: 20 sztuk

AER DUO jest nową odsłoną bardzo popularnego modelu z kolekcji „Elementum”, nawiązującej do czterech żywiołów. Wskazaniom aktualnej daty towarzyszy polskojęzyczny wskaźnik dnia tygodnia.

Czasomierz bazuje na mechanizmie Sellita w zdobionej wersji Top Soigné. Na czarnej tarczy z powierzchnią wykończoną w technice matu jedwabistego i mocowanymi indeksami, umieszczono wskazówki o zmienionym kształcie (wypełnienione Super-LumiNovą). Nowy rozmiar koperty ze stali szlachetnej, to 40mm. Dekiel przeszklono szafirowym szkłem. Idealnie dopasowana i sygnowana koronka jest elementem wodoszczelnej koperty spełniającej standard 5ATM (50m). Czarny pasek ze skóry krokodyla ze standardową sprzączką, dodaje czasomierzowi elegancji.

AER DUO – informacje techniczne:

Mechanizm: Sellita SW 220-1 Top Soigné Automatic; bogato zdobiony werk i rotor
Funkcje: polskojęzyczny datownik
Tarcza: szlif mat jedwabisty; indeksy tarczy osadzane; wskazówki niklowane z Super-LumiNovą
Koperta: polerowana, wykonana ze stali nierdzewnej 316L; wytłaczana koronka; średnica bez koronki 40mm
Szkiełko: szafirowe z antyrefleksem
Pasek: ze skóry krokodyla
Wodoszczelność: 5 ATM
Limitacja: 30 sztuk

BELWEDER to pierwszy z nowych zegarków należących do kolekcji „Stolice Polski”. Czasomierz bazuje na automatycznym szwajcarskim kalibrze Soprod A10 w wersji Premium Soigné. Wspomniany mechanizm pozwolił ograniczyć do minimum wysokość zegarka, przy zastosowaniu średnicy 40mm. Trzyczęściowa koperta ze stali szlachetnej i dwa szkła szafirowe chronią werk przed odziaływaniem czynników zewnętrznych. Koronka z sygnaturą manufaktury chroni całość przed wodą do 5ATM (50m). Zastosowany na tarczy grafitowy szlif słoneczny oraz charakterystyczna kompozycja graficzna nawiązująca do rozwiązań z lat 50-tych ubiegłego wieku wyróżniają zegarek spośród innych. Na tarczy umieszczono tradycyjne, niklowane wskazówki feuille.

BELWEDER – informacje techniczne:

Mechanizm: Soprod A10 Premium Soigné Automatic; bogato zdobiony werk i rotor.
Funkcje: datownik
Tarcza: szlif słoneczny; wskazówki feuille, niklowane
Koperta: polerowana, wykonana ze stali nierdzewnej 316L; wytłaczana koronka; średnica bez koronki 40mm
Szkiełko: szafirowe z antyrefleksem
Pasek: ze skóry krokodyla
Wodoszczelność: 5 ATM
Limitacja: 20 sztuk

WAWEL jest drugim z czasomierzy, który który pojawia się w tym roku, uzupełniając kolekcję „Stolice Polski”.
W modelu zastosowano werk z datownikiem, rozszerzonym o wskazania dnia tygodnia w języku polskim. Na tarczy odnajdziemy ponadto elementy znane z zegarka Cracovia. Najbardziej charakterystyczny dla tego modelu, jest stonowany, srebrny cyferblat z elementem krzyża, występujący już we wcześniejszym modelu. Nowe są rzymskie cyfry i antyczne, niklowane wskazówki. Całości dopełniają szczotkowane elementy. W tej technologii został wykonany zarówno cyferblat, jak i środkowy element koperty. Zastosowana stal, to wersja z rodziny 316L – antyalergiczna i odporna na korozję. Koperta jest wodoszczelna do 5ATM (50m), a zamontowane antyrefleksyjne szkła szafirowe są niezwykle odporne na zarysowania. Wawel dostępny jest z dopasowanym do kształtu koperty paskiem ze skóry krokodyla.

WAWEL – informacje techniczne:

Mechanizm: Sellita SW 220-1 Top Soigné Automatic; bogato zdobiony werk i rotor
Funkcje: polskojęzyczny datownik
Tarcza: szczotkowana; wskazówki antyczne, niklowane
Koperta: szczotkowana i polerowana, wykonana ze stali nierdzewnej 316L; wytłaczana koronka, średnica bez koronki 40mm
Szkiełko: szafirowe z antyrefleksem
Pasek: ze skóry krokodyla
Wodoszczelność: 5 ATM
Limitacja: 20 sztuk bądż

Zdjęcia zegarków w naszym sklepie internetowym – TUTAJ bądź na stronie producenta TUTAJ

Tags: , , , ,

Tomek on Lipiec 27th, 2010
Omega Speedmaster Apollo Soyuz

Niesamowity zegarek Omega trafił ostatnio na naszą półkę. Jest to limitowany do 1975 sztuk Speedmaster Professional Apollo Soyuz.  Misja Projektu Apollo-Soyuz zostanie zapamiętana ze względu na swój wyjątkowy charakter polityczny, technologiczny i historyczny. Po raz pierwszy statek kosmiczny został stworzony wspólnie przez dwa narody. Był to początek ery współpracy w kosmosie, której celem było stworzenie załogowej stacji kosmicznej.

17 lipca 1975 roku astronauta Thomas P. Stafford (USA) i kosmonauta Alexei A. Leonov (ZSRR) spotkali się po otwarciu włazu w tunelu łączącym ich statki kosmiczne i podali sobie ręce. Na nadgarstkach obu pionierów można było podziwiać chronografy Omega Speedmaster Professional.
Była to ostatnia z misji obsługiwanych przez statki z serii Apollo.

Tarcze zegarka tej serii wykonano z meteorytu, który przetrwał wejście w atmosferę ziemską i zderzenie z powierzchnią naszej planety. Nietypowa struktura meteorytów ma związek z ekstremalnie wysoką, a zaraz potem niską temperaturą, która oddziałuje na nie podczas wejścia w atmosferę Ziemi. Tarczę tworzy uzyskany przy pomocy pojedynczego cięcia fragment meteorytu. Zważywszy, że nie występują dwa identyczne kawałki materii z kosmosu, każdy z zegarków nowej limitowanej edycji jest całkowicie unikalny.

Czarny kolor meteorytowej tarczy jest wynikiem procesów utleniania. Srebrne wskazówki i liczniki chronografu mają naturalny kolor kosmicznej skały. Bardzo ładnie grawerowany dekiel dopełnia całości. Zegarek jest sprzedawany z certyfikatem autentyczności potwierdzającym limitację. Wszystko to opakowane jest w specjalne pudełko z logo misji Apollo – Soyuz. Do naszego kraju trafiło tylko kilka sztuk tego czasomierza… Warto się zastanowić nad tak smakowitym kąskiem dla każdego fana zegarków!

Tags: , ,

admin on Kwiecień 12th, 2010
Frederique Constant Chopin Limited Edition

Frederique Constant Chopin Limited Edition

W związku z 200. rocznicą urodzin wybitnego polskiego pianisty, rok 2010 został ogłoszony „Rokiem Fryderyka
Chopina”. W ramach tych obchodów Frédérique Constant pragnie z dumą zaprezentować swoją najnowszą, limitowaną kolekcję Limited Edition F. Chopin 2010. Te pamiątkowe zegarki są produkowane w limitowanej edycji 1810 sztuk zarówno w kopercie ze stali szlachetnej, jak i w kopercie pozłacanej. Całość zdobi specjalnie zaprojektowana klasyczna tarcza ze wzorem klawiszy fortepianu. Zegarki z tej kolekcji zapakowane są w wyjątkowym opakowaniu kształtem przypominającym fortepian.

Referencje: FC-303CH4P5 & FC-303CH4P6
Dwie limitowane edycje zegarków, po 1810 szt. Każda zapakowane są w wyjątkowym opakowaniu kształtem przypominającym fortepian.
Mechanizm: Caliber FC-303, mechaniczny z automatycznym naciągiem z datownikiem.
Koperta: stal szlachetna lub pozłacana, średnica 40mm, wodoszczelność 6 ATM, szkło szafirowe wypukłe, przezroczysty dekiel koperty z grawerem.
Cyferblat: posrebrzany z dekoracją “Piano guilloché”, datownik na 6 godz.
Pasek: skóra cielęca o fakturze krokodyla ze stalowym bądź pozłacanym zapięciem.

Frederique Constant Chopin Gold Plated and Stainless Steel

Frederique Constant Chopin Gold Plated and Stainless Steel

Zegarki są już dostępne w naszym salonie przy ul. Sławkowskiej 10. Aby zarezerwować bądź zakupić wysyłkowo wybrany model zegarka Chopin Limited Edition skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 12 426 96 40 bądź napisz do nas: salon@zegarki.krakow.pl

Tags: , ,

Tomek on Marzec 25th, 2010

Miło nam poinformować, że od kilku dni jesteśmy pierwszym oficjalnym przedstawicielem firmy Rapport London. Firma ta produkuje wysokiej klasy rotomaty oraz pudełka kolekcjonerskie. Została założona w 1898 roku w Londynie przez Maurice’a Rapport i do dzisiaj pozostaje w rękach rodziny Rapport. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z niesamowitą dbałością o detale. Elementy użyte do ich wyrobu to wysokiej klasy drewno jak orzech, mahoń czy wiśnia oraz aluminium, stal i hartowane szkło. Istnieje również możliwość zamówienia rotomatu lub pudełka w wykończeniu z włókna węglowego. Wszystkie rotomaty są zaopatrzone w zasilanie sieciowe oraz bateryjne. Można dowolnie ustawić funkcję silniczka – lewo, prawo bądź obustronny, kręcenie stałe bądź z przerwami. Pudełka drewniane są wyposażone w aksamitna wyściółkę oraz chowane zawiasy stalowe. Każdy produkt podlega dwuletniej gwarancji producenta.

Dostępne są rotomaty na jeden, dwa, cztery zegarki oraz gabloty na sześć a nawet kilkanaście zegarków. Pudełka występują w wersjach na osiem bądź dwanaście czasomierzy.

Jesteśmy dumni z możliwości zaprezentowania Państwu produktów tej firmy. Ekskluzywne, ręcznie wykonywane wyroby są prawdziwymi dziełami sztuki użytkowej. Taki „mebelek” będzie na pewno wspaniałym podsumowaniem każdej kolekcji zegarków.

Produkty Rapport są dostępne bezpośrednio w naszym salonie na ul Sławkowskiej w Krakowie bądź w naszym sklepie internetowym

Tags: , , ,